Символом нашої крафтової дістеллеріі є Жук-Олень, прекрасний король світу комах. Жуки з роду Lucanus мають більше 50-ти видів, але саме наш, європейський вид має всі якості володаря зі світу комах. Жук харчується деревним соком дуба, живе в широколистяних лісах, переважно дібровах.

Для нас дуже символічним є те, що жук живе у винятково чистих, з точки зору екології місцях і не виносить забруднення цивілізацією. Ми бачимо свій напій як абсолютно органічний, натуральний і виготовлений з сировини яка росла в хороших місцях, на чистій землі України. Вся технологія і стиль виробництва орієнтовані на чистоту продукту, яка відчувається як рецепторами так і вашим серцем, яке він ще й веселить.

Ми нічого не робимо швидко, так наприклад личинка жука розвивається під корою полеглого дуба протягом 4-6 років, тоді досягнувши зрілості з’являється на світ чудовий, трохи повільний але дуже важливий Жук. Так і наші органічні напої потрапляють в ваші руки дозрівшими і подорослішавшими, щоб зігріти і передати енергію натуральних фруктів, зерна а головне рук майстра дістіллера.

Взаємодія королівського Жука-Оленя з дубом так само символічно для нас, деяку частину напоїв ми витримуємо в дубових бочках, зроблених найкращими майстрами світу.

Ви обов’язково повинні спробувати на смак Україну і відчути весь символізм Жука з його прагненням до чистоти і досконалості.

Ви ніколи не знайдете у нас Жука наколотого ентомологичною шпилькою, цей вид занесений до Червоної Книги багатьох країн, є рідкісним і майже зникаючим видом, особливо в місцях з поганою екологією. Але ви знайдете безліч варіантів зображень Жука-Оленя, скульптур, фотографій, варіантів зображень на наших етикетках. Ми дуже цінуємо чистоту, цілісність і гармонію світу, природи, яка оточує нас і піклуємося про їх збереженні. Ми хочемо щоб Жук жив поруч з нашими будинками.

Ми намагалися сказати нове слово у мистецтві створення алкоголю. І нам це вдалося! Нічого подібного ви раніше не вживали.

Наші продукти