Ми раді повідомити що мрія здійснилася!

Ми раді повідомити що мрія здійснилася! Рік важкої та наполегливої праці минув, результатом є та сама обмежена партія унікального продукту всього 2200 пляшок! Багато що змінилося за цей рік, ми знайшли нових партнерів, пройшли весь непростий шлях легалізації у той спосіб, який є найбільш ефективним на цей час. Справжній органічний Крафт займе своє місто на полицях барів, ресторанів, кафе та магазинів.

Дотичними до процесу який тривав цілий рік є багато класних людей, які своєю енергетикою, талантами та професійностю дали змогу Жуку зайняти своє, унікальне місце серед якісних продуктів України. Ми вдячні всім, хто допомагав Жуку розправити крила! 

Особливу вдячність ми висловлюємо нашим партнерам, Першій Закарпатській Паличарні, у колаборації з якою нам вдалося створити ці неповторні смаки та продук в цілому. 

Складно сказати нове слово у світі алкогольних напоїв, ймовірно людство вже зробило що можливо, але ми маємо надію, що нам це вдалося. Ми створили це для вас і для всього світу, відчуйте нові смаки України!

Ми запрошуємо власників кафе, барів, ресторанів, клубів та мереж магазинів до співпраці. Жук стає дедалі популярним, поціновувачі захочуть побачити його і на ваших полицях, бо це є справжній крафт, тому не втрачайте можливостей, долучайтесь до нас, ми прямуємо в майбутнє. 

Слідкуйте за новинами на нашій сторінці, ми зробимо аукціон який обіцяли на перші три номери пляшок, ми представимо новий сайт з описом продукту та спрощеною процедурою придбання. Ми приготували багато нового для вас, любі друзі, бо вважаємо це за доцільне в ці не самі прості часи. Залишимо місце для доброго настрою, нових вражень і дружнього спілкування під чарочку Жука! 

 Побажайте Жуку ще сильніш розправити крила і гідно представити Україну у всьому світу! 

На вас чекають неповторні враження від трьох видів напоїв:

  1. Apple Hop White – 0,5 L
  2. Apple Hop Black – 0,5 L
  3. Apple&Malt – 0,7 L